Co podarować na prezent dla noworodka ?
Może to być zagwostką, szczególnie dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia w tej dziedzinie.

Narodziny noworodka są radosną nowiną nie tylko dla rodziny, ale także dla przyjaciół i krewnych.  Jasne, że chcielibyśmy w takiej sytuacji podarować coś wyjątkowego i praktycznego, co oprócz tego zostanie docenione przez rodziców niemowlaka.

Oto kilka wyjątkowych  pomysłów na prezent dla noworodka:
1.  BabyBox Biancs
Oczywiście moją pierwszą rekomendacją na wyjątkowy prezent dla niemowlaka jest mój zestaw prezentowy, w którym znajdziecie kompozycje składające się ze wszystkich wymienionych poniżej produktów. Zapakowane w eleganckie  pudełko ze stopkami i owinięte wstążka prezentują się nieziemsko!
2. Ubrania dla niemowląt
Możesz wybrać ubrania dla dzieci takie jak śliniaczki, body, czapki, buciki. Pamiętaj, aby kupować tylko ubrania bawełniane. Unikaj tkanin syntetycznych.
3.  Pieluszki dla dzieci
Na rynku dostępne są jednorazowe pieluchy wielu znanych marek. Jeśli natomiast dbasz o środowisko, to powinieneś zakupić pieluszkę muślinową.
4. Akcesoria do kąpieli
Świeżo upieczone Mamy mogą odczuwać lęk przed kąpielą Maluszka, ponieważ niemowlaczek to najdelikatniejsza osóbka na świecie. Tak więc obdarowanie dziecka drobiazgiem do kąpieli z pewnością może pomóc Mamie. Możesz nabyć produkty, które sprawią, że kąpanie Maluszka będzie o wiele prostsze.

5. Otulacz
Muślinowy lub bambusowy otulacz może być kolejnym wspaniałym pomysłem na  prezent dla niemowlaka, ponieważ dzieci mają tendencję do brudzenia się. Z tego powodu pieluszki i otulacze są zawsze potrzebne w dużych ilościach. Pamiętaj, aby wybrać dobre jakościowo, ja osobiście polecam Aden+Anais.
6. Grzechotki i pozytywki
Aktualnie mamy dostępny niesamowity wybór grzechotek i zabawek muzycznych dla nowo narodzonego dziecka. Są one dostępne nie tylko w uroczych wzorach, ale również w różnych układach melodycznych. Jeśli myślimy o prezencie dla noworodka jest to strzał w dziesiątkę!
7. Dekoracje do pokoju dziecięcego
Prezenty do dekoracji pokoju dziecka mogą być świetnym pomysłem. Możesz mieć jednak problem z wyborem spośród tak szerokiej gamy produktów, takich jak ramki do zdjęć, naklejki ścienne, oświetlenie do pokoju dziecięcego, dywaniki czy zasłonki.
8.  Smoczek i gryzak dla niemowląt
Świeżo upieczeni rodzice chętnie sięgają po smoczki czy gryzaki dla Malucha. Smoczek dla dziecka  może być w tym przypadku fajnym prezentem. Smoczki i gryzaki dla niemowląt możemy znaleźć w różnych wzorach, poczynając od zwierzątek na kwiatuszkach kończąc. Upewnij się, aby Twój wybór posiadał certyfikat, aby nie był toksyczny dla Maluszka.
Wybór prezentu dla noworodka może nie być łatwym zadaniem. Ale niezależnie od tego, jaki prezent  wybierzesz, liczą się w końcu chęci  i gest!